Offroad

Ekstremalna przygoda 4x4

Przyjemny ryk silników terenowych samochodów. Ekstremalna przygoda w doborowym towarzystwie. Pełne emocji zmagania z niedostępnymi trasami… Tak w kilku zdaniach można opisać oferowane przez nas imprezy offroadowe, które zadowolą nie tylko fanów motoryzacji.

Takich emocji nie zapewni Ci podróż zwykłym samochodem, nawet po najbardziej wyboistych drogach. Przed Tobą zmagania z niedostępnymi trasami, podczas których będziesz musiał wykazać się orientacją i radzić sobie
z wymagającym pojazdem… Oczywiście wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

 

Gdzie jeździmy?

Oferujemy wachlarz różnorodnych tras – od terenów typowo górskiego, po piaszczyste grunty i tereny leśne. Trasy wybieramy tak, by dostarczyły jak najwięcej ekstremalnych przeżyć. Wyboje, stromizny, grząskie miejsca – to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotkasz. Dbamy także o walory estetyczne wypraw offroadowych, dlatego będziesz  miał okazję zobaczyć malownicze krajobrazy i doświadczyć uroku dzikiej przyrody.

 

Czym jeździmy?

Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody w pełni dostosowane do konkretnej wyprawy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego będziesz mógł poprowadzić kultowe samochody terenowe, takie jak Jeep XJ czy Nissan Patrol GR.

Offroad o jakim marzysz

Masz dokładnie sprecyzowane potrzeby? Chciałbyś zorganizować coś specjalnego? Z Bagerą to możliwe. Przygotujemy dla Ciebie wyprawy offroadowe opartą na rywalizacji. Wyścig samochodami terenowymi po trudno dostępnym terenie? Teraz to możliwe!

Chcesz zorganizować wyprawę offroadową? Skontaktuj się z nami.

  Skontaktuj się z nami