Paintball

Emocje na poligonie

Marzyłeś o tym by zostać żołnierzem? Kręci Cię aktywna rywalizacja? Chcesz zorganizować niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu?  Postaw na paintball!  To forma rozrywki, w której przydadzą się sprawne oko, umiejętności taktyczne oraz właściwa ocena sytuacji.

 

Dwa rodzaje rozgrywki do wyboru

Paintball leśny

Klasyczny typ polegający na zmaganiach drużyn na otwartej przestrzeni lub w specjalnych budynkach. Nie ma tutaj ograniczenia czasowego, zazwyczaj gra kończy się po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników albo wykonaniu określonego zadania. Zaletą takiej rozgrywki jest kontakt z naturalnym środowiskiem, przestrzenią i większe możliwości manewrowe.

Speedball

Szybka odmiana paintballu. Miejsce gry zostaje tutaj ograniczone do osiatkowanego pola z przeszkodami. Gracze starają się uzyskać przewagę punktową przez wyeliminowanie przeciwnika bądź wykonanie zadania. Zaletą tej zabawy jest to, że gra staje się bardzo dynamiczna.

 

Korzyści z gry

  • oferuje uczestnikom odrobinę wysiłku fizycznego i zdrowego współzawodnictwa,
  • daje dużo satysfakcji,
  • pozwala sprawdzić swoje umiejętności przywódcze,
  • zmusza uczestników do komunikacji i sprawnego planowania,
  • służy jako jedna z podstawowych metod, integrujących współpracowników.

Nowoczesny sprzęt i urozmaicony poligon

Każdy, kto wybierze paintball z Bagerą, będzie korzystał jedynie z nowoczesnego sprzętu. W naszych magazynach oprócz kombinezonów i masek dostępne są różnego typu karabinki firmy Tippmann. Dla nieco odważniejszych znajdą się też Tacama Browning 50 cali, paintballowe miny lądowe, a nawet wyrzutnia Alias MKX Blast. To broń, która naprawdę wzbudza emocje.

Rozgrywki paintballowe organizujemy na specjalnym poligonie niedaleko centrum Wisły. Na wszystkich miłośników dobrej zabawy czekają tam mosty, wąwozy, przeszkody, domki snajperskie itd…

Chcesz zorganizować paintball gdzie indziej? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie dostosowane wprost do Twoich potrzeb.
 

Bezpieczeństwo

Paintball jest bezpieczną formą rozrywki. Kulki z farbą nie są w stanie spowodować obrażeń, dodatkowo specjalny kombinezon i maska chroni graczy przed otrzymaniem bezpośredniego uderzenia. Co ważne, wszyscy uczestnicy rozgrywki mogą zostać w pełni przeszkoleni przez naszych instruktorów.

  Skontaktuj się z nami